Intelektinės nuosavybės teisė

Konsultuojame klientus visais su jų verslu susijusiais intelektinės nuosavybės aspektais. Padedame jiems ginti intelektinę nuosavybę nuo pat idėjos atsiradimo momento iki jos komercinio panaudojimo ir vėlesnio stebėjimo.

Šiuo metu dėl technologijų ir komunikacijos pažangos didelė dalis civilinės apyvartos objektų yra nematerialūs, susiję su žmogaus intelektinės veiklos rezultatais. Sukūrus ar pagaminus tokius objektus retas menininkas, išradėjas, programuotojas ar verslininkas žino kaip tinkamai apsaugoti savo intelektinę nuosavybę nuo platinimo, kopijavimo, plagijavimo, iškraipymo ar kitokio neteisėto panaudojimo. Net pati geriausia ir pelningiausia idėja ar išradimas, gali neatnešti norimos naudos autoriui vien dėl netinkamos teisinės apsaugos. Mes konsultuojame ir padedame savo klientams pasirinkti teisingą intelektinės nuosavybės apsaugos strategiją, įregistruoti bei gauti adekvatų atlygį už intelektinės nuosavybės objektus.

Bendradarbiaudami su nacionaliniais patentų ir prekių ženklų biurais, EUIPO, mes atliekame visus veiksmus reikalingus Jūsų intelektinės nuosavybės apsaugai, nuolat vykdome įregistruotų prekės ženklų stebėseną, fiksuojame pažeidimus ir imamės atsakomųjų veiksmų. Dėl to mūsų klientai gali be rūpesčių užsiimti savo veikla, teisinius intelektinės nuosavybės klausimus palikdami mūsų žinioje.

 

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • Prekių ženklų, patentų ir išradimų registracijos procedūra Lietuvoje;
  • Europos Sąjungos, tarptautinių prekių ženklų registravimas, patentinės prekės ženklo apsaugos išplėtimas visose pasaulio valstybėse;
  • Atstovavimas ginčuose dėl intelektinės nuosavybės teisių;
  • Protestų ir atsakymų į protestus rengimas.

Naujienos

Mūsų pagrindinis tikslas – teisiškai saugus ir patenkintas klientas.